Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Adsense Başvurusu Nasıl Yapılır?
#1
Google adsense reklamlarıyla sitemizde bir çoğumuz para kazanmak isteriz. Peki bu adsense başvurusunu nasıl yaparız sorusuna cevap olarak bir sunum hazırladık. Öncelikle buradan google adsense reklam başvuru linkine gidiyoruz. Eğer google hesabınız varsa Evet google hesabında oturum açma işlemine geçe tıklıyoruz şayet google hesabınız yoksa hemen yanından google hesabı oluşturuyoruz.
Bu adımı geçtikten sonra resimde görüldüğü gibi başvuru ekranı gelecektir. Buradan Şu adreslerde reklam yayınlayacağım yazan yere site adınızı giriniz. İçerik dili olarakta siteniz Türkçe ise Türkçe seçeneğini seçip devam et butonuna tıklıyoruz.
adsense_basvuru.jpg
Bu işlemi de geçtikten sonra karşımıza alttaki gibi kişisel bilgilerimizi dolduruyoruz ve başvurumu gönder diyoruz.
adsense_basvuru_kay%C4%B1t.jpg
Başvurunuzu yaptıktan sonra size bir kaç gün içerisinde bilgilendirme maili gelecektir. Bu süre ortalama 3 gündür. Ben başvurduğumda 2 gün sonra gelmişti mesela. Eğer başvurunuz incelenip onaylarsa sizden reklam kodunu koyacağınız yerler isteyecek ve bu kodları yerleştirip onaya düşeceksiniz. Google reklam yerlerini onaylarsa 2.bir e-posta daha alacaksınız ve reklam gösterimine başlayacaksınız. Google adsense başvurunuz onaylanmazsa BURADAKİ makalemizde ne yapmanız gerektiğini belirttim o konuyu inceleyebilirsiniz.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping