Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seo’yu Etkileyen Olumsuz Davranışlar
#1
Google SEO’yu olumsuz etkileyen faktörlerin başında yeni açılan sitenin Adsense reklamı alması gelmektedir.Domain uzunluğu,sayfa hızı,dofollow linklerin uzunluğu gibi etkileyen faktörlerde söz konusu.
Sayfa Hızı
Burada kesin bir kanıt olmamakla birlikte sayfa hızının etkili olduğu söyleniyor. Geç açılan sitede hemen çıkma oranı yüksek olur ve Google SEO çalışmasını olumsuz yönde etkiler.
Adsense Reklamı:
Adsense yeni bir siteyseniz sizi olumsuz yönde etkiliyor. Çünkü reklamın pikselleri büyüdükçe sizin sıralmanız düşüyor.Kesinlikle sıralamada düşüşe yol açacak diye bir kural yok arkadaşlar. Reklam verenler genelde çok adsense reklamı olan sayfalar yerine az olanı tercih ediyor. Bu yüzden sitenizi bu reklamlarla doldurmamakta fayda var.
Domain Uzunluğu:
Google Seo çalışmalarını olumsuz yönde etkilediğini söylemek mümkün.
Dofollow Linklerin Yüzdesi
Bazı Seo Uzmanları ve Webmasterlar dofollow linklerin önemine inanıyor. Ben Dofollow Linklerin Web Sitelerini etkilediğini düşünüyorum Sitenizden bir başka siteye link veriyorsanız bence mutlaka nofollow olarak link çıkışı verin. Ve Yeni Açılan Sitelere Google Analytics Eklendiği Takdirde Websitelerini Olumsuz Etkilediğini deneme yanılma yöntemi ile öğrenmiş oldum. Ve Yeni açılan bir websitesine kesinlikle Google Analytics kodu eklemeyin
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping