Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TemplateMonster’dan Profesyonel Tema Kazanmak İstermisin ?
TemplateMonster (Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.) bilindiği gibi 10 yılı aşkın geçmişi ve mağazasında
20,000’den fazla tema ile tüm dünya ülkelerine servis sunmaktadır. Zaten web işi ile ilgileniyorsanız
TemplateMonster hakkında yeterince bilgi sahibisinizdir demektir.
Gelelim şimdi bizim konumuza geçtiğimiz günlerde TemplateMonster yöneticilerinden bir mail aldım bu
mailde sitemize sponsor olup siz okuyucularımıza Premium tema hediye verebileceklerini söylediler
kuşkusuz bende böyle bir avantajı siz değerli okuyucularıma sunmak için çekinmedim ve bu sponsorluk
teklifini kabul ederek sizlere bu hediyeleri sunmaya karar verdim.
Nedir Bu Çekiliş ve Hangi Temaları Kapsar?
Ortaklaşa aldığımız bu kararda herhangi bir tema kısıtlaması söz konusu değil TemplateMonster/tr
(Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.) sitesinde bulunan herhangi beğendiğiniz bir tema veya şablonu ücretsiz
olarak alabileceksiniz. (Lisanslı ve ömür boyu destek ile birlikte)
Çekilişe Katılmak için Ne Yapmamız Gerekiyor?
Çekilişe katılabilmeniz şu soruyu cevaplamanız gerekiyor.
• Hangi TemplateMonster tema veya şablonunu ve neden kazanmak istediğinizi belirtmelisiniz
Örnek cevap (Bir moda web şablonuna ihtiyacım var, bu sebepten dolayı #47301 numaralı şablonun
isteklerimi karşılayacağına inanıyorum.)
Katılım Şartları
• Sadece bir kez çekilişe katılma hakkına sahipsiniz.
• Çekilişe katılırken vermiş olduğunuz mail adresinin geçerli kullanılan bir mail adresi olması
gerekiyor. (Promosyon kodlarınız mail adresinize iletilecektir.)
• Çekiliş 21 -28.Kasım.2013 tarihleri arasında geçerli sayılacaktır.
• Yorum atarken e-posta adresinizi yazmayı unutmayınız.
Hepsi bu kadar. Klasik bir milli piyango sözü vardır “Bana çıkmaz demeyin” evet bana çıkmaz demeyin ve
katılımda bulunarak şansınızı deneyin.
Kategorisel olarak şablon seçimi yapabilmek için buraya (Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.)
tıklayınız
Hepinize bol şanslar!
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping