Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skype İle Konferans Görüşme Nasıl Yapılır? - Skype Toplu Konuşma Nasıl Yaparım ?
#1
, skype toplu görüşme nasıl yaparım ? , skype konferans nasıl alınır ? , skype toplu görüşme nasıl yaparım ,, skype toplu görüşme nasıl yaparım ? , skype konferans nasıl alınır ? , skype toplu görüşme nasıl yaparım ,, skype toplu görüşme nasıl yaparım ? , skype konferans nasıl alınır ? , skype toplu görüşme nasıl yaparım ,, skype toplu görüşme nasıl yaparım ? , skype konferans nasıl alınır ? , skype toplu görüşme nasıl yaparım ,, skype toplu görüşme nasıl yaparım ? , skype konferans nasıl alınır ? , skype toplu görüşme nasıl yaparım ,


Skype İle Konferans Görüşmesi
Skype İle Konferans Görüşme Yapılışı

Skype İle Konferans Görüşme yapabilmeniz için öncelikle Skype'ı indirin Skype'ın en son sürümünü indirin ve kişileri ekleyin.Çağrı yapacağınız Skype kişilerini seçinYa da aramak istediğiniz telefon numaralarını da ekleyin.
Konferans çağrısı yapın.

Ve ücretsiz olarak daha fazlasını gerçekleştirin. Çalışanlarınız için Skype Manager'da iş hesapları oluşturduğunuzda konferans çağrılarını kolaylıkla kullanabilir, ofiste ya da tüm dünyadaki iş arkadaşları, ortaklar ve müşterilerle iletişim ve üretimi sürdürebilirler.Görüşmekte olduğunuz insanlara hızlı mesajlar yazın ve web adresleri gönderin ya da aynı anda diğer Skype kişileriyle yazılı mesajlaşın.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping