Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden MyBB
#1
MyBB tamamı ücretsiz bir script'tir.Ücretsiz olarak indirebilir,kurabilir,kullanabilirsiniz.Lisans Sözlemesinin izin verdiği şekilde değiştirebilir,ekleme yapabilirsiniz.






Kolay Yönetilebilir


MyBB bütünüyle kolayca yönetilebilir bir sistemden oluşmaktadır.Bir çok işlemi basitce kodlar sayesinde bi kerede yapabilirsiniz.İdare edeceğiniz tüm alet,işlemleri kolayca bulabilir,üzerlerinde oynamalar yapabilirsiniz.




Kolayca Dizayn Değiştirilebilir


Bir kaç tıklamayla tema,renk,yazı tipi değiştirilebilir.MyBB tema değiştirme,css,yazı tipi vs. işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz için yapılmış bir sistemdir. Temalar, renkler, yazı tipleri ve sayfalar , kullanıcı için açıklayıcı niteliklere dayanır.




Güçlü Bir Sistem


MyBB basitliğiyle ileri sistemleri kapsamayı başardı ve özellikleri sizin tercihinize göre sıraladı.İleri bir sistem gibi bir çok özelliği,güçlü kullanıcı idaresine yer verir,tam bir kullanıcı kontrol paneli ve çok daha fazlası standart indirilebilir MyBB paketinde bulundurulmaktadır..






Çabuk ve güvenilir destek


Yapmak istediğiniz bir şey çalışmazken bir şekilde yardıma ihtiyaç duyarsınız? Bir özelliği bulmakta bazı yardıma ihtiyaç duyarsınız? Biz, sana destek vermek için senin için en iyi ve en etraflı destekle sana yardımcı ve destek olmayı hedefleriz. Ve sende bu hizmetten memnun kalacağına emin olabilirsin.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping