Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook'un Uçağının Detayları Ortaya Çıktı
#1
Mark Zuckerberg, Facebook'un internet uçağının detaylarını paylaştı.

facebook-un-ucaginin-detaylari-ortaya-ci...14_x_o.jpg


Dünyanın en büyük sosyal ağı Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.'un adını her geçen gün yeni projelerde görüyoruz. Ancak Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.'un en büyük projesi hiç şüphesiz internetsiz bölgelere interneti götürecek olan insansız uçak projesi. Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.'un kurucusu Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.son olarak geçtiğimiz ay Aquila isimli bu insansız uçaklarının inşasının tamamlandığını duyurmuştu.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. bugün ise Aquila ile ilgili yeni detayları açıkladı. Zuckerberg'in yaptığı açıklamaya göre Aquila, birçok mühendislik zorluğun üstesinden gelmiş. Güneş enerjisi ile çalışan Aquila, tek seferde 18 bin km'den daha fazla yol katedebiliyor ve aylarca havada kalabiliyor.
Bunlar için uçağın parçalarının son derece hafif ve verimli olmasına özen gösterdiklerini söyleyen Zuckerberg, uçağın gövdesini karbon fiberden yaptıklarını söylüyor Ayrıca kanat genişliği de Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. 737 ile aynı olan uçağın ağırlığı ise ortalama bir arabadan daha az.
Ayrıca Zuckerberg bir fotoğraf paylaştı ve fotoğraftaki şeyin Aquila'nın tek pervanesi olduğunu söyledi. Bu pervane de karbon fiberden yapılmış.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping