Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube’un başı dertten kurtulmuyor!
#1
youtube-890x395_c.jpg

Youtube’un müzik servisi Music Key ile başı dertte!

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya adreslerinden bir tanesi diyebileceğimiz Youtube içerisinde müzik film dizieğlence eğitim gibi videoları barındırmakta diyebiliriz. Bunu göz önünde bulundurarak müzikler için ayrı bir bölüm servis oluşturma yoluna kendini hedefleyen Youtube Music Key servisini bir süre önce duyurmuştu.

Bildiğiniz gibi Youtube’da yayınlanan müzikler için bir telif hakkı ücreti ödenmemekte bunun yerine Youtube bu videolar içerisine yerleştirilen reklamlar ile müzisyenlere ücret ödemesi gerçekleştiriyor. Music Key servisinde de ücret ödemeyeceğini belirten Youtube dünyanın en popüler menajerlerinden bir tanesinin elinden kurtulamadı. Irving Azoff adındaki müzik menajeri yeni servis için Youtube’un ücret ödemesi gerektiğini savundu.

Şimdiye kadar çoğu telif hakkın davasından kurtulan Youtube Irving Azoff’un elinden kurtulamayacak gibi gözüküyor öyle ki şimdiden dava açıldı bile. Irving Azoff dünyanın en çok dinlenen müzisyenleri ile birlikte çalışıyor eğer davaları kazanırsa Youtube üzerinden 20.000’i aşkın sayıda müzik kaldırılacak gibi gözüküyor. Gelişmeler yeni haberler için takipte kalınız.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping