Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPhone 6'dan Sonra iPadlerde Büyüyor !
#1
Apple ‘dan büyük ekranlı iPhone’lardan sonra büyük ekranlı iPad adımı…

Bildiğiniz üzere Apple, radikal bir kararla yeni akıllı telefon modelleri olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ‘da rakiplerinin ekran boyutu çizgisine çıkarak büyük ekranlı akıllı telefon serüvenine başladı. Satış rakamlarını düşünürsek Apple ‘ın yeni modellerinde tercih ettiği stratejiden memnun olduğunu söyleyebiliriz. Hatta Apple bu stratejiyi yeni bir iPad modeliyle de desteklemeyi planlıyor.

Apple, Microsoft Surface ve Samsung Galaxy Tab Pro ile yarışacak bir tablet üzerine çalışıyor. 9.7inçlik tablet yarışında liderliği açık arayla elinde bulunduran Apple ‘ın yeni tabletinde 12.9inçlik ekran büyüklüğü kullanması bekleniyor. iPad Pro olarak adlandırılacağı iddia edilen bu yeni tabletin Apple’ın yeni işlemci modeli olan A8X çipini barındıracağı da söylentiler arasında. Eski işlemcilerine nazaran yüzde 15 lik bir performans artışı sağlayan A8 işlemcinin iPad Pro üzerinde farklı kullanıcı deneyimleri sağlanmasında büyük bir önem taşıyacağı düşünülmekte. Her ne kadar bu yeni tabletin iPad Pro olarak adlandırılacağı iddia edilse de iPad Plus ismi de bize göre seçenekler arasında.

Söylentilerde bu yeni modelin 2015 yılının ilk yarısında duyurulacağı söyleniyor ancak Apple’dan böyle bir çalışmayla ilgili resmi açıklama gelmedi. Detayları öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping