Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Sitelerinin Tanıtımı Ve Önemi
Forum sitelerinde tanıtım ve önemi

Öncelikle merhaba diyorum arkadaşlar deliforum.com serisinin 4. google makalesini yayınlıcam ve oda çok önemli bir ususa değincem forum sitesi kuranlar veya kurucuları gerçekten çoktur ve tanıtım yazısı vermeyen bir çok forumcu vardır şimdi bende size bunların önemini birer birer açıklıcam.
Son zamanlarda seo amaçlı forum tanıtık yazısı çalışmaları yürütülsede bu konuda yaptığımız inceleme vee ediğindiğimiz bilgiler sonuçunda faydalı bir forum tanıtım yapılabilceği sonucuna ulaştık. Bir tanıtım yazısının 100 200 foruma hiç bir değişiklik yapılmadan gönderilmesi sebebiyle seo kalitesi minimum seviyede kalmaktadır.Bir forum tanıtık konusunun iyi bir trustrank değerine sahip olmadı gereken bir kaç özellik bulunmaktadır.Bunlar, forum tanıtım yazının özgünlüğü, konuya gelen mesajların sayısı ve özgünlüğü gibi kriterlerdir. Bu sebeple hali hazırda yapılmada olan birçok toplu forum tanıtımı faydası düşük kalmaktadır.Yeni forum tanııtkmı fatdasaı düşük kalmaktadır.Yeni forum tanıtım tekiğimiz ile çok daha trustrankı yükskek sayfalardan link alarak kısa sürede üst düzeylere çıkarabiliriz.

Yeni teknik ile doğrudan anahtar kelimeniz ile ilgili önceden açılmış konuara cevap olarak mesaj atıp, sitezin linkleride mesaj olarak bulundururak daha kaliteli ve etkili seo çalışması yapmış oluruz.

Yeni forum tanıtımı tekiği ve avatajları;
Önceden açılmış bir konuya mesaj atıldığı için konunun eski olması seo değerini arttırmaktadır.Konular genellikle tartışma konusu olduğu için bir çok mesaj bulunmakta ve tamamı özgün yazılardan oluşmuştur.Google araması ile konulara ulaştırğında zaten seo kalitesi en yüksek konulardan ilk sıradarda çıkacağı için halihazırda kaliteli sayfadan link alınmaktadır.Seosu sağlam olandan.
Bir tartışma konusuna cevap olarak özgün bir yazı ile linkizini paylaşacağınız için Google tarafıdnan tamamiyle doğal ve spam ihtimali konusunda bile şüphe bırakmayacak şelşinde seo çalışması yapmış olursunuz kesinlikle.
Anahtar kelimeniz ile ilgili forum konularını bularak bu tarz yorumlar yapma ve seri seo çalışmaları gerçekleştirmek için aşağıdaki google arama formatlarını kullanabilirsiniz.

Örnek arama şekli : cep telefonu inurl:forum
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping