Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google TrustRank Nedir ?, Ne İşe Yarar, Nasıl Yükselir
#1
Aslında "Pageranks" algoritmasına karşın olarak, TrustRank pagerank gibi link sayımıza bakmaz, yani site idaresini yani açılan konuları onu şunu bunu göz önünde bulundurur.
TrustRank arama sonuçlarında spamlarla mücadele etmektedir.Özelikle pagerank'ın spamla mücadele içine girdiği manasına gelir.
Spam sayfaları arama motorları sıralamasında hak ettiği yüksek bir sıraya girmek için çeşitli yöntemler kullanırlar.Profesyonel olan kişiler spamları tanımlayabilirken, elle bu şekilde çok sayıda sayfayı değerlenmek çok pahalı olabilir.Bunun yerine sayfaları saygın sayfadanlar yapmak, yarı otomatik yöntemler kullandırır.
İlk önce işini bilen uzman bir kişi tarafından değerlendirelicek bir seri kaynak yani bir tür sayfa seçin.El ile saygın kaynak adresleri tanımlayın, diğer iyi görünen sayfaları keşfetmek için web'in link yapısını kullanın, sonuçlara göre böylece iyi bir temele sahip 200'den az bir web bölümleri spamlara karşı sağlam bir şekilde koruyabiliriz.Bugün tam büyük arama motorları, benzer TrustRank kullanıyorlar.
Google, resmi bir sureli sistem kullanmasına karşın, birçok profesyonel arama motoru, google ve diğer büyük arama motorlarının aynı sistemi kullanarak arama sonuçlarını geliştirmek maksadıyla benzer şeyleri başvurduğundan emindir.
By olabildiğince çok bağlantı elde etmenin yeterli olduğı anlamına gelmektedir.Web siteniz sağlam ve güvebilir sitelerden link alması gerekiyor ki ... böylece arama motorları size güvensin.


Google TrustRank'dan size bir örnek şöyle vereyim .co.cc ücretsiz domain veren firma spam domain verdiği için google trustrank tarafından googleden silindi.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping