Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook profili Nasıl Gizlenir?
#1
Facebook profilinizi gizlemek için yapmanız gereken ayarlar bulunmaktadır.Bu ayarları Facebook sayfanıza giriş yaparak Gizlilik Ayaları kısmından yapabilirsiniz.Özellikle profilinizi ve paylaşımlarınızı görmesini istemediğiniz kişileri engelleyerek de bu sıkıntıdan kurtulmuş olursunuz.

Facebook’ta yapılan aramalarda kimsenin sizi bulamaması için Facebook aramaları kapatma ayarlarını güncellemeniz gerekmektedir.Facebook gizlilik ayarları güncellenmiş sayfası ile kullanıcılara hesaplarının yapılan aramalarda görünmeme olanağı sunuyor.


Gizlilik Ayarları başlığı altında yapacağınız değişiklikler ile Facebook aramalarında bulunmamanızı sağlayacaktır.


Gizlilik Ayarları sekmesine tıkladığınızda açılan sayfada Facebook bilgilerinizi kimlerin görebileceğini belirlemek için gereken ayarları yapabilirsiniz. Bu sayfada bulunan hazır ayarlar ile çok kısa sürede gizlilik bildirimlerinizi yapabilir ya da ayrıntılı ayarlar yapabilirsiniz.


Herkes: Tüm profil bilgilerinizin Facebook kullanıcıları ile birlikte internetteki herkes tarafından görülebilir.Arkadaşlarımın Arkadaşları: Facebook bilgilerinizi, Facebook’taki arkadaşlarınızın arkadaşları da görebilir.Sadece Arkadaşlarım: Eğer hazır ayarları seçecekseniz ideal olan budur. Facebook’taki bilgileriniz sadece Facebook arkadaş listenizdeki arkadaşlarınız tarafından görülebilir.


Facebook’ta sadece arkadaşlarım görsün, Facebook profilimi kimse görmesin, Facebook resmim görünmesin, Facebook’ta görünmez olmak, Facebook aramalarında bulunmamak gibi seçenekler bulunuyor bu seçeneklerden istediğinizi ayarlıyabilirsiniz.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping