Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skype Kişi Nasıl Silerim ? Skypede Kullanıcı Silme - Skype Arkadaş Silme
#1
roflbot.jpg

Gerek sosyal medya üzerinden gerekse anlık iletişim programları aracılığıyla bizi rahatsız eden ya da artık konuşmayı istemediğimiz kişilerin olması, sık karşılaştığımız çok olağan bir durumdur. Kişi listemize eklediğimiz kişiler olduğu gibi, bir zaman sonra silmek istediğimiz kişiler de karşımıza mutlak suretle çıkacaktır.

Bu süreçte, kullandığımız anlık iletişim programının sunduğu imkanlar ve pratiklik devreye girer. Skype yazılımı üzerinden bir kişiyi listenizden silmek istediğinizde, Skype size iki yol sağlar. Birisi daha uzun olmak suretiyle diğer yol daha pratiktir.

Kişiyi uzun yoldan silmek isterseniz, Skype programı üzerinden kullanıcının profiline sağ tıklayarak, karşınıza çıkan menüden “Kişilerden Kaldır” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Skype aracılığı ile bir kişiyi listenizden silmenin en kısa yolu ise, kişinin üzerine bir kez tıkladıktan sonra, klavyeden “Delete” butonuna basmanızdır. Bu iki yoldan dilediğinizi seçerek, kişileri listenizden silebilirsiniz. Bu iki yoldan hangisini tercih ederseniz edin, karşınıza size bu işlemden emin olup olmadığınıza dair bir soru yönelten pencere çıkacaktır. Vereceğiniz cevap doğrultusunda kişi listenizden silinecek ya da silinmeyecektir. İleride başka kişileri listenizden silmek istediğinizde bu pencere ile karşılaşmak istemezseniz, “Tekrar sorma” seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretleyerek “Kaldır” butonuna tıklamanız yeterlidir.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping