Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy Note 4'ün Adı Listelendi
#1
samsung-galaxy-note-4-un-adi-listelendi-5945060_o.jpg


Hasan Uğur Nayır - -
Fransız teknoloji sitesi Planet Galaxy, SideSync yazılımında uyumluluk listesi içinde Galaxy Note 4'ün adı olduğunu keşfetti. Bu yazılım Android cihazlarla Windows'u birbirine bağlıyor. Ekranlar paylaşılıyor, klavye ve fare kullanılabiliyor.

Bu gelişme farklı tahminleri de ortaya çıkardı. Bazı söylemlere göre Galaxy Note 4 hazır durumda ve beklenenden daha önce resmi olarak duyurulabilir. Ama ne olursa olsun kesin çıkış tarihi halen belli değil. Galaxy Note 4 istenmeden sızdırılan tek cihaz değil. Samsung'un Kazakistan sitesinde de Note 3 sızmıştı. Birçok kişi ise bu sızıntıların kasıtlı olup olmadığını da merak ediyor.

Samsung yöneticisi daha önce Note 4'ün yeni bir form faktörüyle geleceğini söylemiş, ama detayları vermemişti. Koreli kaynaklar Galaxy Note 4'ün esneyebilir "Youm" ekran ile geleceğini iddia etmişti. Bu ekran 3 taraflı. Cihazda 2K ekran, 64 bit işlemci, 4 GB LPDDR4 RAM, 128 GB boş depolama alanı, 20.7 mp arka kamera, 3600-3800 mAh bataryaya sahip olacağı söyleniyor. Diğer bir iddiaya göre Samsung, Galaxy Note 4'te yeni bir batarya teknolojisi kullanabilir.

Donanımsal olarak da farklı yorumlar yapılıyor. Qualcomm 64 bitlik 808 ve 810'u duyurmasına rağmen bu işlemcileri 2015'e kadar göremeyeceğiz. 801 zaten hali hazırda S5 ve diğer amiral gemilerinde kullanılıyor. Snapdragon 805 diğer bir seçenek olarak kalıyor. Samsung'un kendi 64 bit işlemcisini bir varyantta, Qualcomm 805'i de diğer varyanta kullanacağı yorumları yapılıyor. LPDDR4 RAM modülüne ise kesin gözüyle bakılıyor, Samsung zaten LPDDR4'ü duyurula biraz zaman oldu.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping