Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro Truck Simulator 2 Cd-Keyleri
#1
Öncelikle oyunu ilk kuran arkadaşlarda meydana gelen bir sorun değil bu bunu belirteyim.Oyunu kurmuş profilini açmış sonra yeni profil açmış arkadaşlarda genelde sorun oluşturuyor.İnternet bağlantınızı oyunun kullanması da sonradan tekrar serial istemesine sebeb oluyor peki nasıl oyunun internetle bağlantısını kesebiliriz.

Windows Güvenlik duvarıyla erişimi kesin. Yeni ve banlanmamış işe yarayan bir serial numarası bulup elle yazarak kaydedin. Bunlardan başka olarak, oyunda yeni profil açıp, yeni bir seriali girmeyi deneyin. Son çare olarak , 1) - Your Unin-staller gibi bir programla kayıt defterindende oyun artıklarını silebilecek bir programla oyunu tamamen kaldırın (program files 'dan kaldırdıktan sonra belgelerim' deki Euro Truck Simulator 2 dosyasınıda tamamen silin).2) - Oyunu tekrar kurmadan önce interneti modemden kapatın. 3) - Oyunu kurun. 4) - Windows Güvenlik duvarıyla oyunun internete erişimini kesmek için şu sıralamaya göre hareket edin.Başlat - Denetim masası - Sistem ve Güvenlik - Windows Güvenlik Duvarı - Gelişmiş Ayarlar - Giden Kuralları - Eylem - Yeni Kural - İleri - Gözat (Bu Programın Yolu seçeneği işaretli olacak) - Yerel Disk ( C ) - Program Files - Euro Truck Simulator 2 - bin - win_x86 - eurotrucks2 (Oyun exe'sine tıklayıp gösterin) - Aç - ileri - ileri (Bağlantıyı Engelle seçeneği işaretli olacak) - ileri (Bu Kural Ne Zaman Uygulanacak sorusu altındaki 3 seçenekte işaretli olacak) - Ad kısmına hatırlatıcı bir isim (mesela ETS 2) yazın - Son Oyunun böylece internete erişimini kestik. 5) - Şimdi işe yarayan yeni bir serial numarası bulun ve elle yazarak seriali girin.6) - Modemden kapatmış olduğunuz interneti tekrar açın. 7) - Oyuna girip yaptığınız işlemlerin işe yarayıp yaramadığını kontrol edin.NOT: Burda söylenenleri adım adım yaparsanız bir sorunla karşılaşmazsınız

GÜNCEL SERİAL ' LER [ ÇIKTIĞINDA YENİLERİ EKLENECEKTİR. ]THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ0QQXC-QEYEU-Q91CW-2CJWA-8ZH683342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY5N1RY-2ZT8T-UFKS6-X27AT-M2LY2HKR19-MLUDU-2KC0X-QU17Y-DP65W Unutmayın! Bu serialleri girerken internetiniz kesik olmalı! Yada açıklamada belirttiğim gibi oyunun internet ile bağlantısını kesebilirsiniz . Oyuna her zaman girerken interneti kesmek zorunda kalmazsınız. (Modemin fişini çekmeye gerek yok sağ altta ağ işaretine tıklayıp kendi bağlantınızı kesmeniz yeterli.Okuduğunuz Icin Tesekkurler.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping