Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPhone 6 128 GB Seçeneğiyle Geliyor !
#1
Tutarlı tahminleriyle teknoloji dünyasında isim yapmış olan KGI analisti Ming-Chi Kuo, dün yayınladığı raporda Apple, iPhone 6'nın her iki farklı boyuttaki modelinin 128 GB seçeneği ile tanıtılacağını belirtti.

Apple, iPhone 6'lar için üçlü bir dahili hafıza sunacaksa, bunlar sırası ile 32 GB, 64 GB ve 128 GB olacak şekilde yapılandırılabilir. Fakat iPad Air'deki gibi 128 GB'lık dördüncü bir versiyon olarak da karşmıza çıkabilir. Daha önce Apple'ın 16 GB'lık modelini, dip fiyat stratejisi nedeniyle iptal etmeyip koruyacağına dair haberler çıkmıştı.
iPhone 6 ile birlikte tanıtılacak

Kuo yaptığı açıkamalarda, Apple'ın iPad Air 2 için Ekim ayında bir etkinlik düzenlemesindense 9 Eylül tarihinde iPhone 6 ile birlikte tanıtılacağının daha mantıklı olacağını söylüyor. Bu senaryoya bakacak olursak Apple, iPad Mini modellerine donanımsal bir güncelleme yapmayacak ve sadece fiyat indirimi sunacak.

Barometre özelliği geliyor

Kuo'nun sunduğu raporda, iPhone modellerinde üstten yan yüze geçecek güç tuşunun, bir çok fonksiyon barındıran bir tuş olarak tanıtılabileceğini yazıyor. Bunun dışında iPhone 6'ya barometre özelliğinin eklenebilmesi konuşuluyor.

KGI'ın yayınladığı raporda, iWatch'ın 9 Eylül'deki etkinlikte 8GB hafıza ve 521 RAM ile tanıtılması bekleniyor.
Tek el modu

New York Times, Apple'ın 9 Eylül'de düzenleyeceği etkinlikte, kullanıcıların tek elle iPhone kullanma deneyimlerini devam ettirebilmeleri için isteğe bağlı olarak tek el modunun yer alacağını belirtti. Tek el modu Apple'a, geçmişte büyük ekranlı cihazlara yapılan eleştirileri azaltmak için çıkartılacak.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping