Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO Hakkında Temel İpuçları (Makale)
#1
Domain;

Domain SEO için çok önemli bir etkendir. Alan adınızı seçerken anahtar kelimenizi koymanız arama motorlarında web siteniz daha üst sıralara geçecektir. Örneğin; Web siteniz eğitim üzerineyse sitenizin adı webokulu.com/net/org olabilir. Alan adınız daha önce kullanılan bir sitenin adını koyarsanız ve o sitenin hiti sizden yüksekse arama motorunda sitenizin adı aratıldığında hiti yüksek olan site en üstte çıkacaktır ve sizin siteniz altlarda yer alacağından insanlar hiti yüksek olan siteyi tercih edeceklerdir.

Özgün İçerik Bulundurun;


Arama motorları için sadece sizin sitenizde olan içerikten daha kıymetli bir şey yoktur. Eğer içeriğiniz başka sitelerde yoksa arama motorlarında yükselme şansınız kat kat artacaktır. Şunu bilin ki arama motorları alıntı/çalıntı içerikleri sevmezler. Bundan dolayı sitenizde özgün içerik yazmanızı şiddetler öneriyorum. Zaten sitenizde sürekli özgün içerik yayınlıyorsanız öyle yada böyle arama motorlarında üst sıralara çıkarsınız.

Sayfa Uzantıları;

Sayfa uzantılarından kastettiğim site.com/o1qsghu3.php şeklinde olan kısımdır.Sayfa uzantınız "o1qsghu3.php" gibi olursa arama motorlarında yükselme şansınız az olacaktır.Ama sayfa uzantınız "site.com/seo-taktikleri.php şeklinde olursa arama motorlarında üst sıralarda bulunma şansınızı arttırır.

Sosyal Ağlar;

Web sitenizin tanıtımını sosyal ağlarda yapmak size büyük kazanç sağlar. Eğer sosyal sitelerde arkadaş veya takipçi sayınız fazlaysa yüzlerce/binlerce kişiye hitap ediyorsanız bu tip sitelerden sizin web sitenize hit gelmesi kolay olacaktır. Ayrıca arama motorlarının sitenizi tanımasında da yardımcı olacaktır. Çok popüler olan sitelerde ne yapın edin ama linkinizi yayınlatın. (örn; Facebook,Twitter)


Yazar: Rusveld
Ara
Cevapla
#2
Yüzüklerin Efendisi Hakkında Bilinmeyen 60 Şey diye bir yazı girdim mesela bunun anahtar kelimelerini şu şekilde girsem sorun olurmu ?yani sormak istediğim anahtar kelimeleri az mı girmeliyiz yoksa çok mu ? çok girersek bir sıkıntı yaşarmıyız ?
Ara
Cevapla
#3
Android tablet bilgisayarlar, günümüzde film ve dizi izlemek için oldukça popüler bir seçenek haline geldi. Hem taşınabilir olmaları hem de yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde kullanıcılarına sinema keyfini istedikleri her yerde yaşatıyorlar. Ancak, bu cihazlarda film ve dizi izlerken karşılaşılan donma, ses sorunları gibi teknik problemler bazen kullanıcıları sinir edebiliyor. Sizce bu tür sorunların çözümü için hangi yöntemler etkili olabilir? Örneğin, daha iyi bir internet bağlantısı mı kullanılmalı, yoksa cihazın belleği mi arttırılmalı? Deneyimlerinizi paylaşarak birbirimize yardımcı olabiliriz. Ayrıca, hangi film veya dizi izleme uygulamalarını tercih ediyorsunuz? En sevdiğiniz içerikleri paylaşarak birbirimize önerilerde bulunabiliriz. Sizin Android tablet bilgisayarınızda en çok hangi tür filmleri veya dizileri izlemeyi tercih ediyorsunuz? Bu konuda fikir alışverişi yaparak birbirimizi daha iyi tanıyabilir ve ortak ilgi alanlarımızı keşfedebiliriz.
dvmagic.eu/google-seo/
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. seo services
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping