Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iOS 10 için Jailbreak İşlemi Mümkün!
#1
Jailbreak topluluğundan iH8sn0w, iOS 10 için Jailbreak işleminin mümkün olduğunu kanıtlayan bir video yayınladı. Peki, iOS 10 için geliştirilen Jailbreak aracı ne kadar stabil çalışıyor?

ios-10-1465844653.jpeg


iOS 9.3.x sürümlerini kullanan iPhone sahipleri uzun bir süredir Jailbreak aracının yayınlanmasını bekliyor. Sistemdeki açıkları kapatan Apple, Jailbreak topluluğundaki hackerların işini zorlaştırmış ve iOS 9.3.2 için Jailbreak aracının geliştirilmesinin önüne taş koymuştu.


Apple'ın güncellemeler ile sunduğu yeniliklere baktığımızda bunların çoğunu Jailbreak sayesinde Tweak yükleyerek iOS kullanıcıları zaten kullanabiliyordu. Kendi için bir nevi yol gösterici olan Jailbreak, iOS 10 ile tekrar gündeme geldi.

Jailbreak ile uğraşan herkesin yakından tanıdığı Jailbreak topluluğundaniH8sn0w, iOS 10 için Jailbreak işleminin mümkün olduğunu yayınladığı video ile açıkladı.

iOS 10 için Jailbreak aracı şimdilik geliştirme aşamasında olduğu için stabil değil. Cydia'daki hiçbir Tweak ile uyumlu olmayan iOS 10 için Jailbreakişlemi sadece iOS 10'un kök dosyalarına ulaşma imkanı sağlıyor. Böyle bir açığın olması Jailbreak'in yakında geleceğinin sinyallerini veriyor.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping