Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA V Türkçe Olacak!
#1
521x569xgta-v-turkce.jpg.pagespeed.ic.lyLik2_XRR.jpg

Daha önce kampanyası bile başlatılan GTA V Türkçe dil desteği hayali gerçek oluyor. Bunu rahatlıkla söyleyebiliyor olmamızın nedeni ise Rockstar Games’in resmi mikro bloğu Twitter’dan yaptığı açıklamaya dayanıyor. Hatırlayacaksınız geçtiğimiz aylarda Türkiye’de yayın yapan bir GTA fan sitesi tarafından başlatılan “Türkçe GTA V İstiyoruz” kampanyası meyvesini verecek gibi görünüyor.

Rockstar Games’in dün (20.11.2012) Twitter aracılığı ile yayınladığı bir bilgi GTA V’in Türkçe olacağını apaçık ortaya koyuyor. Yayınlanan tweet şu şekilde “GTA V may great surprise for Turkish Players! Turkish Language? We're talking on it with Aral Game (Turkey)” Yani, yakında çıkacak olan GTA V oyununun Türk oyunculara bir sürprizi var, Türkçe dil desteği? Konu ile ilgili Aral Game iş başında bakalım ne gibi gelişmeler yaşanacak.

Twitter üzerinden yapılan bu açıklama uzun bir süre orda kaldıktan sonra kaldırıldı. Şimdi herkesin aklında aynı soru işareti oluştu, GTA V Türkçe olacak mı? Bu sorunun cevabını ilerleyen günlerde Rockstar Games veya Aral Game’den alacağımızı bekliyoruz ancak bu bilgilendirmenin kaldırılması da bizleri şüpheye düşürmedi değil. Bir yandan da bunun resmi ağızdan yayınlanması bizleri oldukça heyecanlandırdı. Sonucu bekleyip göreceğiz.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping