Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte karşınızda ilk akıllı ev telefonu 'E4'
Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, ev telefonlarını dünyanın en güncel Android işletim sistemine sahip akıllı telefonuna dönüştürüyor. Türk Telekom müşterilerine sunulacak akıllı ev telefonları; dokunmatik geniş ekranı, Wi-Fi internet özelliği ve kolay arama özelliğiyle hayatı daha konforlu hale getiriyor. Dünyada bir telekom operatörü tarafından tasarlanıp geliştirilen ilk akıllı ev telefonu olan E4 ile TV izlenebilecek, oyun oynanabilecek, tablet bilgisayarın sunduğu avantajlara sahip olunabilecek.
1385116624_tt-e4-akilli-ev-telefonu-2.jpg
Ev telefonu kullanım alışkanlıklarını kökten değiştirecek Türk Telekom akıllı ev telefonuyla internete girmek, televizyon seyretmek, oyun oynamak, müzik dinlemek ve sosyal ağlara bağlanmak mümkün. Dünyada 4" ekran genişliğine sahip, en güncel Android Jelly Bean işletim sistemli ilk ve tek akıllı ev telefonu E4 ile kullanıcılar dilerlerse evde ve ofiste var olan internet bağlantısı üzerinden internete girerek maillerini okuyabilecek, ofis dosyalarını açarak üzerinde çalışabilecek; Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarını kullanabilecek. E4 içinde yüklü olan Wirofon uygulamasıyla kullanıcının bulunduğu yerdeki internet bağlantısı üzerinden, ev telefonu tarifesiyle konuşmasına da olanak tanıyacak. Türk Telekom akıllı ev telefonu E4; Wirofon, TTNET Müzik, Tivibu, Bulut Rehber, Bulut Depo, Akttar, Yardım Rehberim uygulamaları yüklenmiş olarak Aralık ayı itibarıyla tüm Türk Telekom bayi ve ofislerinde satışa sunulacak.
1385116870_bzqhfl6ceaavd-1.jpg
Akıllı ev telefonunu Türk mühendisler geliştirdi

Akıllı ev telefonunun yoğun bir çalışma sonucunda ortaya çıktığını belirten Tahsin Yılmaz, şu bilgileri verdi: “Tüm mühendislik ve tasarım çalışmalarını Türkiye’de yaptığımız ve orta vadede Türkiye’de üretmeyi hedeflediğimiz akıllı ev telefonumuzla, Android işletim sistemi ile DECT teknolojisini birleştirdik. Böylece kablosuz ev telefonlarını müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak hale getirdik. Teknolojide öncü bir grup olarak Ar-Ge yatırımlarını ve müşterimize fayda sağlamayı birinci öncelik sayıyoruz. Önümüzdeki dönemde, pazara daha farklı segmentlerde farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan cihazları sunmayı hazırlanıyoruz. Akıllı ev telefonlarımızın ilki olan E4’ün tüm Türkiye’ye ve dünyaya hayırlı olmasını diliyorum.”
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping