Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Glass ile *** film çektiler!
#1
ABD *** sektörü, Google’ın ‘hayatımızı değiştirecek’ gözlükleri Glass ile ilk *** film çekimini yaptı. Google, gelişmeden hiç memnun değil.
130725_glass.hlarge.jpg
Tüketici dünyası, teknoloji şirketlerinin hayatımızı kolaylaştırmak için sunduğu yenilikleri farklı amaçlar için kullanmayı düşünebiliyor. Bu durumun belki de en iyi örneği ABD *** endüstrisi. Google Glass için *** uygulaması geliştiren MiKandi şirketinin yardımı alan *** yapımcıları, artırılmış gerçeklik gözlükleriyle ilk *** filmini çekti. MiKandi, *** filmine ait fragmanı Salı günü yayımladı. ‘Son derece açık saçık olduğu’ belirtilen fragmanda yer alan aktörler, Glass gözlüklerini ***ya alet etmekle kalmıyor, gözlük hakkında şakalar yapıyorlar.

Videoda asansörde karşılaşan bir erkek ve bir kadın, Glass’ın yüz tanıma özelliğiyle birbirleri hakkındaki bilgileri gözden gözden geçiriyor, vücut ölçülerini inceliyorlar. Filmin devamında gözlüğün arama motoru kullanma özelliğini kullanarak espriler yapıyorlar.

GOOGLE ÖFKELİ

Google’ın bir yılı aşkın süredir promosyonunu yaptığı projesi Glass’ın *** yapımcılarının eline düşmesi, teknoloji devini kızdırdı.

MiKandi şirketi, Google’ın videonun ortaya çıkmasının ardından Glass’ın ‘hizmet kullanım şartlarını değiştirdiğini ve bu kapsamda çıplaklık, cinsel materyal ve cinsel ilişkinin yasaklandığını’ belirtti. Ancak bu yasak gözlüğün *** amaçlı kullanılmasını engellemek için yeterli değil.

Mashable sitesinin haberine göre, Glass’ın başına gelenler, cihazın belli faktörler nedeniyle hiçbir zaman piyasaya sunulamayacağı düşüncesini güçlendirdi. Analistler geçmişte mahremiyet konuları başta olmak üzere, 1500 dolardan satılması planlanan gözlüğün satışa çıkamayabileceğini savunuyordu.

En son gelişmenin ardından, kullanıcılara her an her yerde fotoğraf ve video çekim şansı veren gözlüklerin geleceği ne olacak yeniden tartışma konusu.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping