Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apple iPhone 6C akıllı telefon Kasım ayında sunulabilir
#1
Apple’ın yeni dönemde sunacağı modellerden bir tanesi de iPhone 6C olabilir.

appleocg.jpg
Apple her sene yeni cihazlarını özellikle sonbaharda duyururken, Eylül ayında yeni iPhone ve Ekim ayında da yeni iPad modelleri, düzenlenen etkinliklerle gün yüzüne çıkmakta. Bu sene de büyük ihtimalle 9 Eylül tarihinde yeni nesil modeller iPhone 6S ve iPhone 6S Plus gün yüzüne çıkabilir.
iphone-6c-concept.jpg
Ayrıca bir süredir, Apple’ın iPhone 6C adında daha düşük fiyat etiketine sahip plastik kasalı bir model daha sunacağı, ancak bu yeni modelin gelecek seneden önce gelmeyeceğine dair bilgiler gelmişti. yeni gelen bazı raporlar ise bu iddiayı yalanlar nitelikte.
Bu yeni akıllı telefon iPhone 6C, son bilgilere göre bu sene içerisinde kasım ayında resmi olarak duyurulabilir. Üst seviyede iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ile yüksek satış rakamlarına ulaşmasına kesin gözle bakılan Apple’ın daha düşük seviyede iPhone 6C ile de bütçesi daha kısıtlı olanlara hitap edecek.
Apple’ın yeni iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinin üretiminin yaklaşık %60’lık kısmı Çin’in donanım devlerinden Foxconn tarafından üretilecek ve iPhone 6C’nin de üretimini Foxconn’un üstleneceği kaydedilmekte.
Henüz donanım özelliklerine dair Apple iPhone 6C için kesin bilgiler olmasa da Touch ID parmak izi tarayıcısı içereceği belirtilmekte ve ayrıca NFC özelliği ile de Apple Pay desteğine de sahip olacak.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping