Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung, iPhone kullanıcılarına 30 günlük Galaxy Note5, S6 edge ya da S6 edge+ deneme
#1
Samsung, yeni programı ile Apple iPhone kullanıcılarını üst seviye Galaxy modellerine geçmeye ikna etmeye çalışıyor.

samsung_ocg.jpg
Akıllı telefon pazarının zirvesinde iki büyük teknoloji devi yer alırken, bu iki devin mücadelesi oldukça çetin geçmekte. Apple iPhone modelleri ile pazarda yer alırken, Samsung her ne kadar fazla model ile karşımıza gelse de özellikle üst seviyede Galaxy S6 ve Galaxy Note5 modelleri ile bu seneye damgasını vurdu.
galaxy-note-5-galaxy-s6-edge-plus.jpg
Her iki firma da satış rakamlarını arttırabilmek için değişik kampanyalar düzenlerken, Samsung’dan dün yeni bir duyuru geldi. “Ultimate Test Drive” olarak adlandırılan bu yeni program Apple iPhone kullanıcılarını hedef alırken, ücretsiz olarak bu kullanıcıların firmanın son üst seviye modellerini deneme süresince kullanabilmelerine izin veriyor.
Şu an için sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan 18 yaş üstü Apple iPhone kullanıcıları bu programdan yararlanabiliyor. Ayrıca kullanıcıların aktif kablosuz veri hesabı üzerinden de iPhone akıllı telefonunu birincil telefon olarak kullandıklarını ispatlamaları gerekiyor.
SamsungPromotions.com üzerinden iPhone kullanıcıları kayıt olabilir ve Samsung’un bu sene sunduğu üst seviye modelleri Galaxy Note5, Galaxy S6 edge+, ya da Galaxy S6 edge’yi 30 gün süre ile ücretsiz olarak deneyebilir.
Deneme süresi sonunda istese kullanıcı Samsung Galaxy modeli geri gönderebilir ve Apple iPhone’u kullanmaya devam edebilir ya da Galaxy modelini seçerek, Samsung’a geçiş yapabilir. Henüz ikinci seçenek tam olarak açık değil.
Ara
Cevapla
#2
Многие помнят, что после старта продаж смартпэда Galaxy Note 5 в сети разразился настоящий скандал, связанный с тем, что стилус можно по неосторожности вставить неправильной стороной, что приводит к его неизбежному застреванию в корпусе мобильного устройства. На это представители Samsung заявили, что пользователям стоит быть более осторожными и использовать стилус согласно инструкции.
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping