Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apple Pay için reklam filmi geldi
#1
Apple mobil ödeme sistemini tanıtmak için yeni bir reklam filmi ile karşımıza geldi..

apple-store-ocg1.jpg
Apple, geçtiğimiz Eylül ayında yeni akıllı telefon modelleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı resmi olarak duyurmuştu. Bu etkinlik sırasında ayrıca firmadan Apple Pay duyurusu da gelmişti. Apple Pay, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus üzerinden NFC desteği ile mobil ödeme yapılabilmesine olanak sağlıyor.
apple-pay.jpg
Apple Pay ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde sunulmaya başlanmıştı. Her geçen gün daha fazla banka ve daha fazla işyeri tarafından desteklenmeye başlayan Apple Pay kısa bir süre önce de İngiltere’de sunuldu. Ayrıca ilerleyen dönemde de diğer önemli Avrupa ülkeleri ve Çin’de yerini alması bekleniyor.
Apple Pay ile teknoloji devi yalnız değil. En önemli iki rakibi Samsung ve Google da kendi mobil ödeme sistemleri olarak Samsung Pay ve Android Pay adındaki kendi mobil ödeme sistemlerini resmi olarak duyurmuşlardı.
Cupertino merkezli firma, yeni bir reklam videosu ile karşımıza geldi. Bu yeni video da Apple Pay’i konu alan firma, “If it’s not an iPhone” serisi reklam videolarından bir tanesini yayınladı ve bu videoda da tüm akıllı telefonların aynı olmadığı ön plana çıkartılıyor.
Diğer taraftan Apple, kısa süre sonra yeni nesil akıllı telefon modellerini de sunacak. 9 Eylül tarihinde resmi olarak duyurulması beklenen bu yeni akıllı telefonlar iPhone 6S ve iPhone 6S Plus adı ile gelecek. Apple Pay desteği de içerecek olan cihazların yeni nesil NFC yongasına sahip olacağını söyleyebiliriz.
Video; Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping