Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPhone 7 Kulaklığı Nasıl Olacak?
#1
iPhone 7'de 3.5mm kulaklık çıkışı yerine Lightning girişin kullanılacağı söyleniyordu. Peki, iPhone 7'nin kutu içeriğinden nasıl bir kulaklık çıkacak?

iphone-7-1466491365.jpg

Apple'ın, iPhone 7 ile birlikte 3.5mm kulaklık girişine veda edeceği uzun zamandır konuşulan bir konu. 3.5mm girişin iptal edilmesi iPhone 7'nin daha ince bir yapıda olmasını sağlayacak. Daha ince yapıdaki Lightning portundan ses çıkışının sağlanacak olması incelik ve ses kalitesi açısından avantaj olsa da götürüsü de bir o kadar fazla.

Örneğin; iPhone 7 şarjdayken müzik dinleyemeyeceksiniz. 3.5mm girişe sahip kulaklıklarınızı iPhone 7'ye direkt olarak bağlayamayacaksınız. Standart kulaklıkları bağlamak için ise 3.5mm to Lightning dönüştürücüsü satın almanız gerecek. Ki bu adaptörün fiyatının da 50 ile 100 TL arasında olması bekleniyor. Tüm bu senaryolar Apple tutkunlarını sinirlendirmiş olacak ki, Apple'ın iPhone 7 için yeni planlar yapmaya yöneltti.

Yeni EarPod yerine dönüştürücü!

Mac Otakara'nın raporuna göre iPhone 7 ile Lightning bağlantısına sahipEarPod kulaklık, telefonun kutu içeriğinde yer almayacak. Lightning EarPod yerine iPhone 5'ten beri gördüğümüz 3.5mm EarPod kulaklık iPhone 7'nin kutu içeriğinde yer alacak. Ancak Apple 3.5mm to Lightningdönüştürücüsünü kutu içeriğine ekleyecek.

ios-7-music-earpods.jpeg

Ayrıca satmaktansa dönüştürücünün kutu içerisine eklenmesi çok mantıklı bir hamle olur. Çünkü birçok iPhone kullanıcısı EarPod kullanırken, azımsanamayacak kadar çok kullanıcı da 3.5mm girişli farklı kulaklıklar kullanıyor.

Bakalım bu söylenti doğru çıkacak mı yoksa Apple farklı bir tasarıma sahipyüksek çözünürlüklü bir kulaklığı kutu içerisine ekleyecek mi?
Ara
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping