Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lol Oturum Açma Hatası Çözümü
League Of Legends, yani LoL oyununda en fazla karşılaşılan hatalardan birisi olan Lol Oturum açma hatası, birçok oyuncuyu çileden çıkartıyor. Durup dururken, bir anda oturum açma hatasıyla karşılaşanların çözmekte zorlandığı bu konuya, hep beraber değineceğiz. Aslında oldukça basit bir çözümü olan, ancak biraz daha detaya inerek, sorunu tamamen çözmenizde yarar var.
Lol oturum açma hatasının ilk olarak sebebine bakalım. Bildiğiniz gibi online oyunların neredeyse tamamı Client üzerinden çalışmaktadır. Lol Client’i ise; Internet Explorer üzerinden çalışmaktadır ve sertifikayı bu şekilde tanımlamaktadır. Ancak Internet Explorer’ın yavaş olması sebebiyle, insanlar farklı tarayıcılar kullanmaktadır. Farklı tarayıcıları varsayılan tarayıcı olan belirlemeniz, bu problemin ana sebebidir.
lol-oturum-acma-hatasi-cozumu-570x338.png
Çözümüne gelecek olursak; ilk olarak Internet Explorer’ı açın. Daha sonra, ayarlar bölümüne veya kısa yolu olan CTRL + X tuşlarına birlikte basın. Internet seçeneklerine tıklayarak, güvenlik sekmesine basın. Gelişmiş Ayarları Yükle kısmının altında yer alan ‘’Sıfırla’’ bölümüne basarak, Internet Explorer’ın ayarlarını sıfırlayabilirsiniz. Ardından karşınıza çıkacak olan, ‘’Eşleşmeyen Sertifika Adresi İçin Uyarı’’ yazısında yer alan tick işaretini de kaldırdıktan sonra, probleminiz çözülecektir. Unutmadan, varsayılan tarayıcınızı Internet Explorer yapmayı unutmayın. Bu işlem için ise; Internet Explorer’ı açmanız yeterli olacaktır. Uyarı ekranını onayladığınız zaman varsayılan tarayıcı yapmış olursunuz.

Daha basit, ancak kesin olmayan Lol oturum açma hatası çözümü ise; League Of Legends Client’ini açtıktan sonra, Internet Explorer’ı da açıp, oyuna girin. Her seferinde aynı işlemi tekrarlarsanız, problem çözülecektir. Hepinize iyi oyunlar dilerim.
Ara
Arkadaşlar çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sürekli giremiyorum oyuna önceden yoktu yeni olan bişey ne yaptıysam olmadı denedim herşeyi. Işletim sistemim w8 lütfen yardımcı olun
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping