Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraliyet Zırhlı Deliricez Metin2 2010 Client PvP Server! ( 1. YILINI DOLDURDU )
MERHABA;

* Oyunumuz 1. senesini doldurmak üzere! Güven ve Kalite arayanlar için ideal ortam!

* Her Pazar VS turnuvasi yapilir ve kazanana 1 gunluk GM lik verilir. 2. ve 3. olanlara ise para odulu verilir.

* Kraliyet Zırhları artık SHOP ta! Kraliyetli PvP

* Artik Yogun istek üzerine söz verdigimiz gibi EFSUN ve ARTTIRMA kagidi NPC'de!

* Oyun kasmayı bilene kolay bilmeyene zor.. 7/24 AÇIK!

* Level Gösteren Packiyla levelini ogrenmediginiz kisi kalmayacak

* Tüm Bineklerimiz sorunsuz olarak calismakta ve süresiz olarak kullanabilirsiniz

* Tum skilleri Perfect yapan NPC köy meydanında.

* Tüm Droplar 250 olarak sabitlenmistir.

* Oyunumuzun kendine ait Radyosu ve 20bin kisilik Forumu vardır.

* Radyomuza oyun içinden istek verebilir yayından isminizi anons ettirebilirsiniz

* Oyunumuz 1.senesini tamamlamak üzere..

* Oyunumuzda Parayla GM olmak YOKTUR

* Oyunumuzda Edit hesap edit Karakter ya da LEVEL satisi YOKTUR!

* Her Pazar VS turnuvasi yapilir ve kazanana Kraliyet Zirhi verilir.

* Ejder takıları yani Kraliyet Takıları Oyunumuzda mevcuttur.

* Oyundaki GM lerimiz profosyonellerdir hicbirinin benimde dahil oyuncu karakterimiz yok oyunda.

* Eger oynarsaniz ister istemez taraf olursunuz cünkü : )

* Edepsizlige Hileye Ahlaksizliga tahammülümüz yoktur cunku ortamimiz kalitedir ve kaliteli insanlardan olusmaktadir.

* Tanıtım Videosunu izlemeniz şiddetle tavsiye edilir. Link düşmesin diye HİDE yapiyorum.

SON AÇIKLAMA: Diyorsaniz ki ben kaliteli bi yer ariyorum zirt pirt oyundan atmicak lag olmicak efendi insanlarla buyuk bir rekabet icinde aylarca senelerce oynamak istiyorum.. Deliricez Metin2 En büyük referanstir..

Eğer bizimle beraber bu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linke tiklayarak üye olabilir ve tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping