Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPOTİFY V8.8.40.470 MOD APK – SINIRSIZ / REKLAMSIZ MÜZİK DİNLE
#1
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Spotify v8.8.40.470 Sınırsız Müzik Dinle APK, müzik dinlemek için bir uygulama arıyorsanız kesinlikle telefonunuzda bulunması gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Spotify Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü uygulamalarından birisidir. Android cihazınızda en yeni hit parçaları dinlemenizi olanak sağlayacak başarılı bir uygulamadır. Spotify Music içinde yaşanan genel sıkıntılar ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani sınırsız müzik dinleme hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz gibi arama yapma, şarkılar arasında istediğiniz gibi geçiş yapma, reklamsız müzik, sınırsız karıştırma, extreme audio, tekrar özelliği açık gibi birçok özellikten yararlanabilirsiniz. Spotify v8.8.40.470 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Binlerce sanatçıdan, milyonlarca şarkı parmaklarınızın ucunda olacaktır. Spotify Play Store’da 28.800.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.
UYGULAMAMIZDAN GÖRÜNTÜLER
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
BİLGİLENDİRME : konu güncelleme tarihi, 2023 19 haziran pazartesi, aynı konu üzerinden düzenli olarak güncelleme yapılacaktır.
Ara
Cevapla
#2
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ara
Cevapla
#3
Yabancı video klipler günümüzde müzik endüstrisinin önemli bir parçası haline gelmiştir. Peki, sizce en son çıkan yabancı video klipler arasında en çok beğendiğiniz hangisi? Hangi video klibin sizi en çok etkilediğini düşünüyorsunuz? Ayrıca, video kliplerin müzik endüstrisindeki rolü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce video klipler bir şarkının başarısını artırıyor mu, yoksa sadece görsel bir destek mi sağlıyor? Görüşlerinizi paylaşmak ister misiniz?
dvmagic.eu/blog/
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. seo services
Cevapla
#4
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle en sevdiğiniz yabancı şarkının sözlerini paylaşmak istiyorum. Müzik, insanların duygularını ifade etmelerine yardımcı olan güçlü bir araçtır ve bazen bir şarkının sözleri bizi derinden etkileyebilir. Sizce en sevdiğiniz yabancı şarkının sözleri hangisi? Bu şarkı size neden bu kadar etkiliyor? Sözlerinde hangi duyguları buluyorsunuz? Paylaşmak isterseniz, benimle paylaşmaktan çekinmeyin. Belki de aynı şarkıyı seven başka bir üyeyle ortak bir noktada buluşabiliriz. Haydi, en sevdiğiniz yabancı şarkının sözlerini paylaşalım ve birbirimizi daha iyi tanıyalım.
dvmagic.eu/google-seo/
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. worldwide seo services
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping